Tedavi ve Laboratuvar Yönetimi

BulutVet: Tedavi ve Laboratuvar Yönetiminin Kolay Hâli

Klinik yönetimi yazılımından hastalarınızın tedavi ve laboratuvar sonuçlarını görüntüleme, aktarma, arşivleme gibi işlemleri pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin
* 14 günlük ücretsiz süresinde kredi kartı gerekmez.
Image

BulutVet’in Kapsamlı Tedavi ve Laboratuvar Yönetimi Çözümleri

image

Laboratuvar ve Tedavi Yönetimi Süreçleriniz Emin Ellerde

Hasta takip programı, laboratuvar ve tedavi yönetiminin her aşamasında size yardımcı olur. Veteriner laboratuvar sonuç depolama özelliği sayesinde patili dostlara ait sonuçları, güvenli ve düzenli şekilde arşivleme imkânı verir.

image

Medikal Cihaz Entegrasyonuyla Profesyonel Veteriner Tedavi Takibi

Bulut veteriner programı, Micro Medikal ve MVM cihazlarıyla entegre çalıştığı için laboratuvar ve tedavi yönetimini kolaylaştırır. Böylece bu medikal cihazlardan alınan sonuçları, tek tuşla hasta sahiplerinin detay ekranlarına iletmek mümkün hâle gelir.

image

Entegre Medikal Çözümlerle Düzenli ve Sürekli Tedavi Kontrolü

Medikal cihazlarla entegre çalışan BulutVet, patili dostların tedavi süreçlerinin düzenli ve sürekli olarak takip edilmesini sağlar. Tedavi ve laboratuvar sonuçlarını güvende tuttuğu için geriye dönük kontrolleri kolaylaştırır.

Laboratuvar ve Tedavi Yönetimini Düzenleyen Özellikleri Keşfedin

BulutVet Cihaz Entegrasyonları

Başka Programlarla Entegrasyon


Bulut veteriner programını, talepte bulunarak kliniğinizde kullandığınız başka programlarla ve medikal cihazlarla entegre hâle getirebilirsiniz.

BulutVet Sonuçları Arşivleme

Entegrasyon Gerektirmeyen Arşivleme


Laboratuvar ve tedavi sonuçlarını, veteriner hasta takip yazılımından entegrasyon hizmeti almadan sistemde arşivleyebilirsiniz.

BulutVet Laboratuvar Dosya Formatları

Farklı Dosya Formatlarında Sonuç Alma


Tedavi ve laboratuvar işlemlerinde kullandığınız belgelere, PDF ya da JPEG gibi farklı dosya formatlarında ulaşabilirsiniz.

Satış ve Alış Yönetiminde BulutVet’i Kullananların Yorumları

Kliniğinin kasa ve stok takibinde bulut veteriner programından destek alanların görüşlerini inceleyin.

İlk çıktığı zamandan beri Bulutvet programını kullanıyorum. Oldukça memnunum. Ne zaman bir sorun olsa, bir isteğim ya da eklenmesini önerdiğim bir ek olsa birebir iletişim kurabiliyorum. Sorunum hemen çözülüyor. Gece-gündüz hiç fark etmeden yıllardır her sorunda ilgililer. Herkese öneriyorum. Yolunuz açık olsun.

VET. HEK. Sezin Gizem ÇITAK Patilihane Veteriner Kliniği

Kliniğim açıldığından beri bulutvet kullanıcısı üyesiyim. Rahat ve anlaşılabilir bir arayüzü olması, her sorunumuzda ulaşabileceğimiz yöneticiler olması beni bulutvete dahada bağladı. Gayet güzel emeğinize sağlık.

VET. HEK. Şule TÜRKMEN KELEŞ Gürpınar Veteriner Kliniği

2,5 yıl süre ile kullandığım hasta takip programım olan Bulutvetten son derece memnunum. İts-ats’yi kolaylaştıran raporlaması, hasta yakını yada firma bazlı cari bakiye çek senet gibi finansal takibi, kolay ara yüzü, randevu ve işlem hatırlatmaları sms sistemi ve hatta fatura entegrasyonu ile kliniğimin en önemli yapı taşlarından biri Bulutvet. Bunlardan öte zaman içerisinde istediğimiz her şeye 7/24 cevap veren mükemmel ekibiyle, tüm Bulutvet ekibine ve kullanıcılarına teşekkürler.

VET. HEK. Ozan Ahmet AVCI Oksijen Veteriner Kliniği

Sık Sorulan Sorular: Tedavi ve Laboratuvar Yönetimi

  • Farklı Kliniklerden Gelen Laboratuvar Sonuçlarını Sisteme Kaydedebilir miyim?
    Esnek ve kapsamlı bir veteriner hasta takip programı olan BulutVet, farklı kliniklerden gelen laboratuvar sonuçlarını sisteme kaydetmenize imkân tanır. Örneğin patili dostunun tedavisi için sizi tercih eden hasta sahibinin kliniğinize getirdiği geçmiş röntgen sonuçlarını, kendi sisteminize ekleyebilirsiniz. Böylece hastanın tedavi takibini ilk adımdan son aşamaya kadar kontrol altında tutmanız mümkün olur.
  • Hangi Formatlarda Dosyaları Sisteme Ekleyebilirim?
    Laboratuvar ve tedavi yönetiminde kullandığınız sonuçları, klinik yönetimi yazılımı üzerinden farklı dosya formatlarında görüntüleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz dosya formatı, sonuçları nasıl incelemek istediğinize ve hangi amaçlarla aldığınıza göre değişiklik gösterir. Hastalarınıza ait sonuçları; PDF, JPG, .doc, .docx ve xlsx. ve .ppt gibi biçimlerde dijital ya da fiziki belge hâline getirebilirsiniz.
  • Entegrasyon Seçeneği Olmayan Cihaz Modellerini BulutVet’e Entegre Edebilir miyim?
    BulutVet, kliniklerde kullanılan Micro Medikal ve MVM cihazlarıyla entegre çalışır. Fakat isteğe bağlı olarak bulut veteriner programına başka medikal cihazları entegre etmek de mümkündür. Destek ekibimizle iletişime geçerek tedavi ve laboratuvar işlemlerinde kullandığınız cihazların klinik yönetimi yazılımıyla entegrasyonu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

BulutVet ile Tedavi ve Laboratuvar Yönetimini Kolaylaştırın

Tüm özelliklerinden kurulumla uğraşmadan ve 14 gün boyunca ücretsiz yararlanabileceğiniz bulut veteriner programıyla hastalarınızın tedavi takibini kontrol altında tutabilirsiniz.

BulutVet’i Ücretsiz Deneyin