Kliniğinizin Tüm İhtiyaçlarını Başarıyla Karşılayan BulutVet Özellikleri

Her detayın özenle düşünüldüğü BulutVet, kliniğinizin ihtiyaçlarına yanıt veren ve hasta sahiplerinin veteriner deneyimini bir üst seviyeye taşıyan özellikler içerir. Böylece hem kliniklerin hem pet sahiplerinin işleri kolaylaşırken patili dostlar da veterinerden daha mutlu ayrılabilir.

BulutVet Sms Yönetimi

SMS Yönetimi


Veteriner klinik takip programı özelliklerinden olan SMS entegrasyonuyla hasta sahiplerine randevularını 1 gün önceden mesajla hatırlatabilir, müşterilerinize toplu ileti gönderebilirsiniz.

BulutVet Randevu Yonetimi

Randevu Yönetimi


Veteriner klinik takip programı özellikleri arasındaki randevu yönetimi sayesinde işlerinizi kolaylıkla planlayabilir, operasyonel süreçlerinizin aksamasını önleyebilirsiniz.

BulutVet Alış ve Satış Yönetimi

Alış ve Satış Yönetimi


Alış ve satış yönetimi modülleri üzerinden kliniğinizin kasasındaki ve stoklarındaki değişiklikleri daima kontrol altında tutabilirsiniz.

BulutVet Muhasebe Yönetimi

Muhasebe Yönetimi


Ciro kontrolü, stok takibi, gelir giderlerin izlenmesi, e-SMM kesme ve alış satış raporu düzenleme gibi işlemlerle ön muhasebe süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

BulutVet Tedavi ve Laboratuvar Yönetimi

Tedavi ve Laboratuvar Yönetimi


Tedavi ve laboratuvar yönetimiyle entegre medikal cihazlardan doğrudan sonuç alabilir, bunları hasta sahiplerinin detay sayfalarına aktarabilir ya da arşivleyebilirsiniz.

BulutVet Çiftlik Yönetimi

Çiftlik Yönetimi


Çiftlik yönetimi modülünden sisteme eklenen ineklerin kontrol muayenesi tarihlerini oluşturabilir ve düzenli tohumlama takibini gerçekleştirebilirsiniz.

BulutVet Mobil Uygulama

Hasta Sahibi Mobil Uygulama


Hasta sahipleri, BulutVet’in mobil uygulamasını iOS ve Android uyumlu akıllı cihazlarına indirerek sisteme kayıtlı veteriner kliniklerinden online randevu alabilir.

BulutVet Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçi Yönetimi


BulutVet özellikleri arasındaki tedarikçi yönetimi modülünde satıcı kaydı açma, senet oluşturma ve ödeme yapma gibi işlemleri aynı ekranda bulabilirsiniz.

BulutVet E-Dönüşüm

e-Dönüşüm


Bulut veteriner programıyla kliniğinizin e-Dönüşümünü gerçekleştirebilir, e-SMM kesebilir ve faturalarınızı direkt Gelir İdaresi Başkanlığına iletebilirsiniz.

Klinik Yönetimi Programında Bulabileceğiniz Diğer Özellikler

BulutVet Whatsapp Entegrasyonu

Whatsapp Entegrasyonu

BulutVet özelliklerinden olan WhatsApp entegrasyonundan müşterilerinizle ve hasta sahipleriyle ilgili uygulama üzerinden doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

BulutVet Kilo Takibi

Kilo Takibi

Hastalarınızın kilolarını sisteme kaydedebilir, petlerin ağırlığındaki değişimleri düzenli olarak izleyebilir ve sağlıkla ilgili riskli durumlarda vakit kaybetmeden harekete geçebilirsiniz.

BulutVet Özelleştirilebilen Formlar

Özelleştirilebilen Form Yönetimi

Tedavi ve diğer süreçlerde düzenlenen tüm hasta formlarını dilediğiniz gibi özelleştirebilir, fiziki belge düzenlemenin vakit ve masraf yükünden kurtulabilirsiniz.

BulutVet Depo Yönetimi

Depo Yönetimi

Depoda kayıtlı unsurları düzenli olarak takip edebilir, stokları azalan ürünleri belirleyebilir ve gerekli güncellemeleri zamanında yapabilirsiniz.

BulutVet Akıllı Bildirimler

Akıllı Bildirimler

BulutVet üzerinden kritik stok düzeyi, SMS bakiyesi, günlük ciro, hasta sayısı gibi konularda akıllı bildirimler alarak kliniğinizdeki işlemleri kontrol edebilirsiniz.

BulutVet Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı Yönetimi

Klinik yönetimi yazılımında personel adına sınırsız sayıda hesap oluşturabilir, çalışanlarınızın sistem üzerinden yürüttüğünüz operasyonel süreçlerde aktif rol almasını sağlayabilirsiniz.

BulutVet ile Klinik Yönetiminde Zaman ve Mekân Engellerini Aşın

Veteriner klinik takip programı özelliklerine; internet erişiminin olduğu her yerden, kurulum işlemleriyle uğraşmadan ve 14 gün boyunca herhangi bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz.

BulutVet’i Ücretsiz Deneyin