Alış ve Satış Yönetimi

İşlerinizi Buluta Taşıyın, Alış ve Satış Yönetimini Kolaylaştırın!

Satış ve alış yönetiminde BulutVet’in sunduğu gelişmiş özelliklerden yararlanarak kliniğinizin hem finansal hem operasyonel verimliliğini artırabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin
* 14 günlük ücretsiz süresinde kredi kartı gerekmez.
BulutVet Alış ve Satış Yönetimi

BulutVet’in Stok ve Kasa Kontrolüne Yönelik Özellikleri

image

Alış Yönetimiyle Kliniğinizin Giderlerini Takip Edin

Bulut veteriner programının alış modülünden sisteme tedarikçi ekleyebilir, kayıtlı firmalar üzerinden otomatik stok güncelleyebilir, senet oluşturabilir ve ödeme yapabilirsiniz.

image

Satış Yönetimiyle Kliniğinizin Gelirlerini İzleyin

Klinik yönetimi yazılımının satış modülünden perakende işlemler yapabilir, fatura yazdırabilir, günlük ciroyu takip edebilir ve kayıtlı müşterilerinize borç hesapları açabilirsiniz

image

Barkod Entegrasyonu: Satış ve Alış Yönetiminin Pratik Hâli

BulutVet barkod entegrasyonu sayesinde, okuyucuya gösterilen ürünler doğrudan sisteme işlenir. Böylece ürünlere dair detayları sisteme kaydetmek ve alım ya da satımdan sonra stok güncellemelerini gerçekleştirmek için ekstra işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Klinik Alış ve Satış Yönetimi Özelliklerini Öğrenin

BulutVet Stok Kontrolü

Tek Panelden Stok Kontrolü


Ürünlerin son kullanma tarihini izleme, mevcut miktarını öğrenme; stokların takibi ve otomatik güncellenmesi gibi işlemleri tek panelden yapabilirsiniz.

BulutVet Perakende Satış

Perakende Satış


Ürünlerinizi, kliniğinize kayıtlı olmayan müşterilere “Perakende Satış Yap” bölümünden satabilirsiniz.

BulutVet Açık Hesap Kaydetme

Açık Hesap Kaydetme


Veteriner kliniğinize kayıtlı müşterilerin borçlarını, açık hesap oluşturarak sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Satış ve Alış Yönetiminde BulutVet’i Kullananların Yorumları

Kliniğinin kasa ve stok takibinde bulut veteriner programından destek alanların görüşlerini inceleyin.

İlk çıktığı zamandan beri Bulutvet programını kullanıyorum. Oldukça memnunum. Ne zaman bir sorun olsa, bir isteğim ya da eklenmesini önerdiğim bir ek olsa birebir iletişim kurabiliyorum. Sorunum hemen çözülüyor. Gece-gündüz hiç fark etmeden yıllardır her sorunda ilgililer. Herkese öneriyorum. Yolunuz açık olsun.

VET. HEK. Sezin Gizem ÇITAK Patilihane Veteriner Kliniği

Kliniğim açıldığından beri bulutvet kullanıcısı üyesiyim. Rahat ve anlaşılabilir bir arayüzü olması, her sorunumuzda ulaşabileceğimiz yöneticiler olması beni bulutvete dahada bağladı. Gayet güzel emeğinize sağlık.

VET. HEK. Şule TÜRKMEN KELEŞ Gürpınar Veteriner Kliniği

2,5 yıl süre ile kullandığım hasta takip programım olan Bulutvetten son derece memnunum. İts-ats’yi kolaylaştıran raporlaması, hasta yakını yada firma bazlı cari bakiye çek senet gibi finansal takibi, kolay ara yüzü, randevu ve işlem hatırlatmaları sms sistemi ve hatta fatura entegrasyonu ile kliniğimin en önemli yapı taşlarından biri Bulutvet. Bunlardan öte zaman içerisinde istediğimiz her şeye 7/24 cevap veren mükemmel ekibiyle, tüm Bulutvet ekibine ve kullanıcılarına teşekkürler.

VET. HEK. Ozan Ahmet AVCI Oksijen Veteriner Kliniği

Sık Sorulan Sorular: BulutVet ile Alış ve Satış Yönetimi

  • BulutVet Üzerinden Perakende Satış İşlemlerinin Kaydını Yapabilir miyim?
    Bulut veteriner satış yönetimi modülü, kliniklere müşteri türüne göre işlem yapma imkânı verir. Bu kapsamda karşınıza “Perakende Satış” ve “Kayıtlı Müşteriye Satış” olmak üzere iki ayrı seçenek çıkar. Perakende seçeneği, sistemde bilgileri yer almayanlara yapılan satışlarda kullanılır. Diğer alternatif ise yalnızca kliniğinize kayıtlı müşterilerle gerçekleştirdiğiniz işlemlerde tercih edilmelidir.
  • BulutVet Sistemi Üzerinden Kayıtlı Müşteri İçin Açık Bakiye Seçebilir miyim?
    Açık bakiye, kliniğe kayıtlı müşterilere yönelik satışlara tanımlanan bir çeşit borç hesabıdır. BulutVet sistemi üzerinden daha önce kayıt işlemlerini tamamlamış olan müşterilerinize açık bakiye hesabı oluşturabilirsiniz. Böylelikle sürekli müşterilerinize ödemesi ileri tarihte olan satışlar yapabilir, alacaklarınızı sistemden izleyebilir, tahsilat süreçlerinin aksamasını önleyebilirsiniz.
  • BulutVet Alış ve Satış Yönetiminde Stok Tercihi Yapabilir miyim?
    Veteriner alış yönetimini ve satış kontrolünü kolaylaştıran BulutVet, stoklarınızı düzenli takip etmenize de destek verir. Klinik yönetim yazılımı üzerinden kritik stok sayısını belirlemeniz ve ürünlerinizin miktarı bu seviyenin altına düştüğünde bildirim almanız mümkün olur. Ayrıca kliniğinizin stoklarını, aynı panelden birkaç tıklamayla güncelleyebilir ve ürünlerinizin daima ideal sayıda elinizde bulunmasını sağlayabilirsiniz.

BulutVet ile Alışları ve Satışları Dilediğiniz Yerden Yönetin

Bulut tabanlı olduğu için kurulum gerektirmeyen veteriner programının alış ve satış yönetimi gibi özelliklerinden 14 gün süresince ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Denemeyi Başlatın