Randevu Yönetimi

BulutVet ile Tek Ekrandan Tam Randevu Kontrolü!

Randevu yönetiminde bulut veteriner programının sunduğu özelliklerinden destek alarak kliniğinizdeki operasyonel süreçlerin aksamadan işlemesini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz BulutVet Denemesini Başlatın
* 14 günlük ücretsiz süresinde kredi kartı gerekmez.
BulutVet Randevu Yönetimi

Randevu Organizasyonunu Kolaylaştıran Özelliklerle Tanışın

image

Klinik Yönetim Sistemiyle Randevuları Takip Edin

Hasta sahipleri, bulut veteriner programının mobil uygulaması üzerinden petleri için online randevu talebinde bulunabilir. Klinikler ise tek ekrandan randevu taleplerini yönetebilir, hastaları için geriye dönük bilgiler ekleyebilir ve tedavi süreçlerine ilişkin kayıtları güncelleyebilir.

image

Klinik Yönetimi Yazılımıyla Randevularınızı Kolayca Takip Edin

Veteriner hasta takip programında yer alan “Randevu Takvimi”, oluşturulan taleplerin tarihleri itibarıyla görüntülenmesini sağlar. Böylece randevu günlerini ya da saatlerini gözden kaçırma ve işlem zamanının ertelenmesi gibi sorunlar ortadan kalkar.

image

Veteriner Klinik Takip Programıyla İş Akışınızı Planlayın

Takvim üzerinden gerçekleştirilen eş zamanlı, düzenli ve ayrıntılı randevu yönetimi sayesinde kliniğinizin iş akışını kolaylıkla planlayabilir, operasyonel süreçlerin aksamasını önleyebilirsiniz.

BulutVet’in Kapsamlı Randevu Yönetimi Özellikleri

BulutVet Randevuları Tek Ekrandan Yönet

Tüm İşlemler Tek Panelde


Veteriner takip programında genel muayene, aşı randevuları ve tıraş gibi tüm işlemler tek panelden yönetilir.

BulutVet Randevuları Tek Ekrandan Yönet

Kullanım Kolaylığı


Klinik yazılımında her bir işlem, özel olarak belirlenen renklerle takvime işlendiği için randevu takibi kolaylaşır.

BulutVet Randevu Rutinleri

Detaylı Kayıtlar


Hasta sahiplerine ve petlere ilişkin detaylı kayıtlar sayesinde kişiselleştirilmiş randevu rutinleri oluşturmak mümkün hâle gelir.

Randevu Yönetimini BulutVet ile Kolaylaştıranların Yorumları

Bulut veteriner programıyla randevularını daha pratik ve profesyonel şekilde yönetenlerin görüşlerini inceleyin.

İlk çıktığı zamandan beri Bulutvet programını kullanıyorum. Oldukça memnunum. Ne zaman bir sorun olsa, bir isteğim ya da eklenmesini önerdiğim bir ek olsa birebir iletişim kurabiliyorum. Sorunum hemen çözülüyor. Gece-gündüz hiç fark etmeden yıllardır her sorunda ilgililer. Herkese öneriyorum. Yolunuz açık olsun.

VET. HEK. Sezin Gizem ÇITAK Patilihane Veteriner Kliniği

Kliniğim açıldığından beri bulutvet kullanıcısı üyesiyim. Rahat ve anlaşılabilir bir arayüzü olması, her sorunumuzda ulaşabileceğimiz yöneticiler olması beni bulutvete dahada bağladı. Gayet güzel emeğinize sağlık.

VET. HEK. Şule TÜRKMEN KELEŞ Gürpınar Veteriner Kliniği

2,5 yıl süre ile kullandığım hasta takip programım olan Bulutvetten son derece memnunum. İts-ats’yi kolaylaştıran raporlaması, hasta yakını yada firma bazlı cari bakiye çek senet gibi finansal takibi, kolay ara yüzü, randevu ve işlem hatırlatmaları sms sistemi ve hatta fatura entegrasyonu ile kliniğimin en önemli yapı taşlarından biri Bulutvet. Bunlardan öte zaman içerisinde istediğimiz her şeye 7/24 cevap veren mükemmel ekibiyle, tüm Bulutvet ekibine ve kullanıcılarına teşekkürler.

VET. HEK. Ozan Ahmet AVCI Oksijen Veteriner Kliniği

Sık Sorulan Sorular: BulutVet ile Randevu Yönetimi Nasıl Yapılır?

 • BulutVet Randevu Yönetiminde Bir Sonraki Randevu Tarihini Girebilir miyim?
  Klinik yönetimi sisteminde bir sonraki randevu tarihini belirlemek mümkündür. Veteriner kliniği, hastalarının ne zaman yeniden gelmesini gerektiğini tespit ederek bu tarihi sisteme girebilir. Böylece patili dostlar için randevu rutinleri oluşturulabilir ve düzenli sağlık kontrolleri gerçekleştirilebilir. Ayrıca belirli periyotlarda tekrarlanan randevular sayesinde kliniğinizin uzun vadeli iş planlamasını da kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Randevu Detaylarında Hangi Bilgileri Ekleyebilirim?
  Randevu detaylarına tedavi ve kontrol süreçlerininin daha etkin ilerlemesini sağlayan bilgiler eklenebilir. Hastalara ilişkin randevu kayıtlarında; ateş düzeyi, ağırlık, solunum, nabız, anamnezler ve diğer notlar yer alır. Bunlara ek olarak randevu tarihi, işlemi uygulayan veteriner hekim ve ürün bilgileri gibi ayrıntılar da belirtilir.
 • BulutVet Randevu Takip Takvimindeki Renklerin Anlamları Nelerdir?
  Randevu yönetim sisteminde yer alan renkler, işlemler arasındaki ayrımı görmenizi kolaylaştırır. Bu kapsamda onaylanan işlemler, aşı randevuları, tıraş, operasyon, genel inceleme ve kontrol muayenesi gibi seçenekler bulunur. Her bir seçeneğin rengi birbirinden farklı olduğu için randevuların organizasyonunu ve takibini zorlanmadan yapmak mümkün hâle gelir.
 • BulutVet Sistemi Üzerinden Hasta Sahibine 1 Gün Önceden Randevu Hatırlatması Yapabilir miyim?
  Veteriner yönetimine profesyonellik katan BulutVet, otomatik ve toplu SMS gibi gelişmiş özellikler sunar. Otomatik SMS işlevi sayesinde randevular, hasta sahiplerine ilgili tarihten 1 gün önce hatırlatılır. Bir diğer özellik olan toplu SMS aracılığıyla da müşterilerinize kliniğinize ilişkin gelişmeleri, stok güncellemelerini ve diğer detayları aynı anda tek mesajla iletmeniz imkânınız bulunur.

BulutVet ile Randevularınızı Yer ve Zaman Fark Etmeksizin Yönetin

Bulut tabanlı olduğu için kurulum gerektirmeyen ve randevu yönetimi gibi işlevler sunan klinik yazılımının tüm özelliklerden 14 gün boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme İçin Tıklayın