Hizmet İptali ve İade

Kullanıcı bu sözleşmede belirtilen şartları ihlal ederse, Bulutvet, kullanıcıya sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih edebilir. Bu durumda, kullanıcının önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

Yeni başlatılan veya süresi dolan servislerle ilgili ücretlerin kullanıcı tarafından ödenmemesi durumunda, Bulutvet, servisleri ve sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, kullanıcının önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez.

Kullanıcı dilediği anda, 5 işgünü önceden faks, posta ve/veya e-posta yolu ile haber vererek sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda kullanıcının önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Ancak kullanıcı sözleşme sonuna kadar ödemeyi taahhüt ettiği ve henüz ödemediği ücretleri ödemek durumundadır.

İade Garantisi Bulutvet hizmet kalitesine güveniyor ve müşterilerini memnun edebileceğine inanıyor. Bunun göstergesi olarak yeni servis alan kullanıcılarına sebep göstermeksizin satın alma tarihinden itibaren 7 gün koşulsuz tam ücret iade garantisi vermektedir. Bulutvet iade işleminin kesinleşmesini müteakip, 15 işgününde kullanıcısına iade tutarını ödemektedir. Bulutvet, bu garantiden faydalanan kullanıcılarına, yeni servis satışı yapmama hakkını saklı tutar.

Bulutvet Servis Kullanım Sözleşmesine aykırı davranışlardan dolayı servisleri sonlandırılan kullanıcılar iade garantisinden faydalanamaz.