Muhasebe Yönetimi

BulutVet ile Muhasebe Yönetimi Emin Ellerde

Bulut veteriner programında yer alan mali çözümlerle kliniğinizin ön muhasebe süreçlerini kontrol altında tutabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin
* 14 günlük ücretsiz süresinde kredi kartı gerekmez.
Image

Muhasebe Yönetimini Kolaylaştıran BulutVet Özelliklerini Keşfedin

image

Kliniğinizin Ön Muhasebesini Düzenli Hâle Getirin

Kapsamlı klinik ön muhasebe özellikleri sayesinde gelir gider, kasa hareketleri, stok, ciro, alış, satış kontrolünü düzenli ve güvenli şekilde yapabilirsiniz.

image

Ön Muhasebe Yönetimiyle Gelirleriniz ve Giderleriniz Kontrol Altında

Veteriner kliniğinizin kasasında alış ve satış işlemleri sırasında bazı değişiklikler meydana gelir. Bu değişikleri hem doğru yansıtmak hem sürekli kontrol etmek için BulutVet’in kolay masraf girişi ve gelir gider hesaplaması gibi özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

image

Mali Verilerinizi Ayrıntılı Raporlarla Takip Edin

Bulut veteriner programında yer alan alış ve satış raporları, kliniğinizin finansal faaliyetlerini somut veriler üzerinden izlemenize olanak tanır. Mali verileri içeren raporları; belirli tarih aralıkları itibarıyla düzenleyebilir, sistemde arşivleyebilir ya da fiziki belgeye dönüştürebilirsiniz.

Muhasebe Yönetiminde Yararlanabileceğiniz Özellikler

BulutVet Barkod Okuyucu ile Takip

Barkod Okuyucu


Ürünlerle sistem arasında gerçekleştirilen barkod okuyucu entegrasyonu, stok süreçlerini kolay ve düzenli hâle getirir.

BulutVet Stok Güncelleme

Stok Takibi ve Güncellemesi


BulutVet’e kayıtlı ürünleri dilediğiniz yerden takip edebilir, kliniğinizin ihtiyaçları doğrultusunda tedarikçilerinizden stoklarınızı güncelleyebilirsiniz.

BulutVet E-Smm Düzenleme

e-SMM Düzenleme


Elektronik serbest meslek makbuzu entegrasyonuyla tek butondan e-SMM kesebilir, faturalarınızı Gelir İdaresi Başkanlığına iletebilirsiniz.

Muhasebe Süreçlerini BulutVet ile Yönetenlerin Yorumları

Ön muhasebe yönetimini, bulut veteriner programıyla gerçekleştirenlerin görüşlerine göz atın.

İlk çıktığı zamandan beri Bulutvet programını kullanıyorum. Oldukça memnunum. Ne zaman bir sorun olsa, bir isteğim ya da eklenmesini önerdiğim bir ek olsa birebir iletişim kurabiliyorum. Sorunum hemen çözülüyor. Gece-gündüz hiç fark etmeden yıllardır her sorunda ilgililer. Herkese öneriyorum. Yolunuz açık olsun.

VET. HEK. Sezin Gizem ÇITAK Patilihane Veteriner Kliniği

Kliniğim açıldığından beri bulutvet kullanıcısı üyesiyim. Rahat ve anlaşılabilir bir arayüzü olması, her sorunumuzda ulaşabileceğimiz yöneticiler olması beni bulutvete dahada bağladı. Gayet güzel emeğinize sağlık.

VET. HEK. Şule TÜRKMEN KELEŞ Gürpınar Veteriner Kliniği

2,5 yıl süre ile kullandığım hasta takip programım olan Bulutvetten son derece memnunum. İts-ats’yi kolaylaştıran raporlaması, hasta yakını yada firma bazlı cari bakiye çek senet gibi finansal takibi, kolay ara yüzü, randevu ve işlem hatırlatmaları sms sistemi ve hatta fatura entegrasyonu ile kliniğimin en önemli yapı taşlarından biri Bulutvet. Bunlardan öte zaman içerisinde istediğimiz her şeye 7/24 cevap veren mükemmel ekibiyle, tüm Bulutvet ekibine ve kullanıcılarına teşekkürler.

VET. HEK. Ozan Ahmet AVCI Oksijen Veteriner Kliniği

BulutVet ile Muhasebe Yönetimi Nasıl Yapılır?

 • BulutVet Muhasebe Yönetiminden Fatura Oluşturabilir miyim?
  Klinik yönetimi yazılımı, muhasebe işlemlerine ilişkin özellikleriyle birden fazla işlevi bir araya getirir. Finansal süreçlerinizi profesyonel şekilde yönetmenizi sağlayan bu programdan kliniğinizin faturalarını oluşturabilirsiniz. BulutVet e-SMM entegrasyonu sayesinde faturaları düzenleme ve Gelir İdaresi Başkanlığına iletme gibi adımlar için ayrıca zaman harcamanıza gerek kalmaz.
 • BulutVet Sistemi Üzerinden Ön Muhasebe Raporlarını Alabilir miyim?
  BulutVet, raporlama fonksiyonuyla operasyonel ve mali süreçlerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Kliniğinizin ön muhasebe işlemleri için aylık ya da belirli dönemlere ait raporlar hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu belgeler, sistemdeki “Raporlar” bölümünde güvenli ve düzenli bir şekilde arşivlenir. Bulut tabanlı klinik yazılımında saklanan finansal verilerinize, dilediğiniz yerde ve anda ulaşabilirsiniz.
 • BulutVet Sistemine Farklı Kasalar Ekleyerek Hepsinin Takibini Ayrı Yapabilir miyim?
  Bulut veteriner programına farklı kasalar eklemeniz mümkündür. Özellikle birden fazla şubesi olan klinikler, bu özellikten faydalanarak gelir gider takibini düzenli hâle getirebilir. Şubelerin alış ve satış işlemleri, ayrı kasalarda izlenebildiği için finansal karışıklıklar meydana gelmez. Bu ayrımı, klinik yönetimi yazılımındaki “Kasa İşlemleri” bölümünden birkaç adımı izleyerek yapabilirsiniz.
 • BulutVet Muhasebe Yönetiminde Klinik Masraf Çıkışlarını İşleyebilir miyim?
  Klinik gelir gider hesaplamasını kolaylaştıran BulutVet, masraf çıkışlarını işleyebileceğiniz bir sistemdir. “Alış”, “Satış” ve “Tedarikçiler” gibi sayfalarında farklı mali süreçleri izlemenizi sağlar. Bu özelliklere ek olarak kira, fatura ve vergi ödemeleri gibi kliniğinizin muhasebe kayıtlarında maliyet kalemi olarak yer alan harcamaları da sisteme ekleyebilirsiniz.

Bulut Veteriner Programıyla Muhasebenizi Her Yerden Yönetin

Kurulum gerektirmeyen ve ilk 14 gün ücretsiz kullanılabilen BulutVet ile ön muhasebenizi internet erişiminin olduğu her yerden yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Sürecini Başlatın