Çiftlik Yönetimi

Çiftlik Yönetimini Kolaylaştırın!

BulutVet sayesinde çiftliğin ön muhasebe kontrolünden ineklerin tohumlama takibine kadar pek çok işlemi tek yerden yönetebilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin
* 14 günlük ücretsiz süresinde kredi kartı gerekmez.
Image

BulutVet’in Çiftlik Yönetimine Yönelik Özellikleri

image

Çiftlik Yönetim Sistemindeki Özellikleri Keşfedin

Bulut veterinerlik programı, çiftliklerin ve kliniklerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Böylece küçükbaş ve büyükbaş çiftlik yönetimi modülünden bu hastalarla ilgilenen klinikler de yararlanır.

image

Çiftlik Modülünde Sizi Neler Bekliyor?

Klinik yönetimi yazılımına çiftlik ve sürü bilgileri kaydedilir. Bu bilgileri eksiksiz girerek küçükbaş ve büyükbaş hastaların hem sağlık durumunu hem de üretim faaliyetlerini düzenli olarak izleyebilirsiniz.

image

Çiftliğin Operasyonel ve Finansal Süreçlerini Tek Yerden Yönetin!

BulutVet, çiftliklerin finansal durumunu kontrol etmesine yardımcı olur. Bu sayede çiftlikler, bütçesini daha verimli kullanabilir ve olası mali risklere karşı önlem alabilir.

Çiftlik Yönetimi Modülünün Özellikleri

BulutVet Stok Kontrolü

Tohumlama Takibi


Kliniğinize kayıtlı ineklerin tohumlama takibini yapabilir, doğum düzenini ve zamanlarını belirleyebilirsiniz.

BulutVet Perakende Satış

Kontrol Muayeneleri


Kontrol muayeneleri sayesinde hastalarınızın sağlık durumunu izleyebilir, rahatsızlıkları erken teşhis ve tedavi edebilirsiniz.

BulutVet Açık Hesap Kaydetme

Kayıt Oluşturma


Bulut veteriner programında hastalarınıza ait üretim ve sağlık kayıtları oluşturarak bilgileri kalıcı hâle getirebilir, tüm faaliyetleri tek yerden kontrol edebilirsiniz.

Çiftlik Yönetimi Programını Kullananların Yorumları

BulutVet’in çiftlik yönetmeyi kolaylaştıran özelliklerini deneyenlerin görüşlerini inceleyin.

İlk çıktığı zamandan beri Bulutvet programını kullanıyorum. Oldukça memnunum. Ne zaman bir sorun olsa, bir isteğim ya da eklenmesini önerdiğim bir ek olsa birebir iletişim kurabiliyorum. Sorunum hemen çözülüyor. Gece-gündüz hiç fark etmeden yıllardır her sorunda ilgililer. Herkese öneriyorum. Yolunuz açık olsun.

VET. HEK. Sezin Gizem ÇITAK Patilihane Veteriner Kliniği

Kliniğim açıldığından beri bulutvet kullanıcısı üyesiyim. Rahat ve anlaşılabilir bir arayüzü olması, her sorunumuzda ulaşabileceğimiz yöneticiler olması beni bulutvete dahada bağladı. Gayet güzel emeğinize sağlık.

VET. HEK. Şule TÜRKMEN KELEŞ Gürpınar Veteriner Kliniği

2,5 yıl süre ile kullandığım hasta takip programım olan Bulutvetten son derece memnunum. İts-ats’yi kolaylaştıran raporlaması, hasta yakını yada firma bazlı cari bakiye çek senet gibi finansal takibi, kolay ara yüzü, randevu ve işlem hatırlatmaları sms sistemi ve hatta fatura entegrasyonu ile kliniğimin en önemli yapı taşlarından biri Bulutvet. Bunlardan öte zaman içerisinde istediğimiz her şeye 7/24 cevap veren mükemmel ekibiyle, tüm Bulutvet ekibine ve kullanıcılarına teşekkürler.

VET. HEK. Ozan Ahmet AVCI Oksijen Veteriner Kliniği

Sık Sorulan Sorular: Çiftlik Yönetimi

  • Çiftlik Yönetimi Modülünü Nerelerde Kullanabilirim?
    Çiftlik yönetimi modülü, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hem küçükbaş hem de büyükbaş sağlık durumu takibinde önemli rol oynar. Klinikler ve çiftlikler, bu modülden yararlanarak operasyonlarını kolayca yönetebilir. Finansal süreçlere de profesyonellik katan bulut veteriner programı, kliniklerin ve çiftliklerin para giriş çıkışlarını tek yerden takip etmesine olanak tanır.
  • Çiftlik Yönetimi Modülünde Hangi Raporlamaları Alabilirim?
    BulutVet’in çiftlikleri yönetmek için sunduğu hizmetler kapsamında detaylı raporlar da yer alır. Bu raporlar; hastaların sağlık durumuna, tohumlama süreçlerine, mali ve operasyonel faaliyetlere ilişkin olabilir. Performans değerlendirmelerine yönelik raporlar, çiftliğin finansal ve organizasyonel yeteneklerini geliştirmesine yardımcı olur. Böylece çiftlikler, bütçesini ve zamanını daha etkin kullanabilir.
  • Büyük ve Küçükbaş Hayvanların Üretim Süreçlerini Bu Modülle Takip Edebilir miyim?
    Büyükbaş ve küçükbaş çiftlik yönetimi modülüyle hayvanların üretim süreçlerini takip edebilirsiniz. Üretim kayıtlarında çiftlik üyelerinin sayısı, doğumu ve ölümü gibi bilgiler yer alır. Ayrıca bu sistem; hayvanların muayene, tedavi, ilaç, aşı ve hastalık geçmişini içerir. Düzenli tutulan üretim ve sağlık kayıtları sayesinde çiftliğin verimliliği artabilir.

Çiftlik Yönetiminde BulutVet Ayrıcalığını Deneyimleyin!

Bulut veterinerlik programını 14 gün deneyerek çiftlik yönetimi modülü gibi tüm hizmetlere ücretsiz erişebilirsiniz.

BulutVet’i 14 Gün Ücretsiz Kullanın