Sms Yönetimi

SMS’lerinizi Yöneterek Hasta Sahipleriyle İletişimi Güçlendirin

Otomatik ve toplu SMS özellikleri sayesinde hasta sahipleriyle düzenli ve sürekli iletişim kurabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin
* 14 günlük ücretsiz süresinde kredi kartı gerekmez.
Bulutvet Otomatik Sms Yönetimi

BulutVet ile SMS Yönetimi Çok Kolay

image

SMS Gönderimlerini Otomatik Hâle Getirin

Bulut veterinerlik programı, otomatik SMS özelliğiyle hasta sahiplerine randevularını sizin yerinize hatırlatır.

image

Randevu Takibini Otomatik SMS ile Yaparak İşlerinizi Kolaylaştırın

Kliniğe kayıtlı hasta sahiplerine, randevu tarihlerinden 1 gün önce hatırlatma mesajı gönderilir. Otomatik SMS sistemi sayesinde bu mesajlar için ekstra zaman ve emek ayırmanıza gerek kalmaz.

image

Zaman ve Bütçe Tasarrufunun Anahtarı: SMS Yönetimi

Yoğun günlerde hasta sahiplerine veteriner hatırlatma mesajı atmak için yeterli zamanınız olmayabilir. Ayrıca tüm müşterilerinize aynı anda ulaşmak için de vakit ve bütçe ayırmanız gerekir. BulutVet’in Otomatik ve toplu SMS özellikleriyle bu sorunlar ortadan kalkar.

SMS Yönetiminde Sizi Neler Bekliyor?

BulutVet Sms Entegrasyonu

Kolay SMS Entegrasyonu


BulutVet ile SMS entegrasyonu için fazla zaman ve bütçe ayırmanıza gerek kalmaz.

BulutVet Mesaj Onaylama

SMS Onayı


Hasta sahiplerinden onay alarak toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz.

BulutVet Sms Düzenleme

SMS Düzenleme


SMS metinlerinin içeriğini, dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.


Veteriner SMS Yönetimini Kullananların Görüşleri

BulutVet’in otomatik ve toplu SMS özelliklerini deneyimleyenlerin yorumlarına göz atın.

İlk çıktığı zamandan beri Bulutvet programını kullanıyorum. Oldukça memnunum. Ne zaman bir sorun olsa, bir isteğim ya da eklenmesini önerdiğim bir ek olsa birebir iletişim kurabiliyorum. Sorunum hemen çözülüyor. Gece-gündüz hiç fark etmeden yıllardır her sorunda ilgililer. Herkese öneriyorum. Yolunuz açık olsun.

VET. HEK. Sezin Gizem ÇITAK Patilihane Veteriner Kliniği

Kliniğim açıldığından beri bulutvet kullanıcısı üyesiyim. Rahat ve anlaşılabilir bir arayüzü olması, her sorunumuzda ulaşabileceğimiz yöneticiler olması beni bulutvete dahada bağladı. Gayet güzel emeğinize sağlık.

VET. HEK. Şule TÜRKMEN KELEŞ Gürpınar Veteriner Kliniği

2,5 yıl süre ile kullandığım hasta takip programım olan Bulutvetten son derece memnunum. İts-ats’yi kolaylaştıran raporlaması, hasta yakını yada firma bazlı cari bakiye çek senet gibi finansal takibi, kolay ara yüzü, randevu ve işlem hatırlatmaları sms sistemi ve hatta fatura entegrasyonu ile kliniğimin en önemli yapı taşlarından biri Bulutvet. Bunlardan öte zaman içerisinde istediğimiz her şeye 7/24 cevap veren mükemmel ekibiyle, tüm Bulutvet ekibine ve kullanıcılarına teşekkürler.

VET. HEK. Ozan Ahmet AVCI Oksijen Veteriner Kliniği

SMS Yönetimine Dair Merak Edilenler

 • Hangi SMS Sistemleri İle Entegrasyon Yapılabilir?
  BulutVet SMS entegrasyonu için tercih edebileceğiniz birden fazla sistem bulunur. Bulut veterinerlik programıyla entegre çalışabilen sistemler arasında Verimor, İleti Merkezi, Bizim SMS, Dakik SMS, Ekomesaj, Netgsm, Vatan SMS, Posta Güvercini, Mutlucell ve Ajans SMS gibi alternatifler yer alır. Bu seçeneklerden birini tercih ederek sistemin bulut veteriner programıyla entegrasyonunu gerçekleştirebilir, SMS süreçlerini başlatabilirsiniz.
 • Farklı Bir SMS Sistemi İle Entegrasyon Yapabilir miyim?
  Benimsediği esnek yaklaşım sayesinde gelişmiş özelliklerine her geçen gün yenisini ekleyen BulutVet, kliniklere SMS sistemi entegrasyonu için seçim yapma özgürlüğü tanır. Veteriner klinikleri, farklı bir sistemi tercih etmeleri durumunda destek ekibimizle iletişime geçerek SMS entegrasyonu talebinde bulunabilir. Böylece SMS süreçlerinde kendi seçtiği sistemin sunduğu avantajlardan faydalanabilir.
 • Özel SMS Şablonu Oluşturabilir miyim?
  Veteriner otomatik SMS sisteminden özel mesaj şablonları oluşturmanız mümkündür. SMS şablonları, her bir mesaj için ayrı ayrı içerik hazırlama yükünü ortadan kaldırır. Ayrıca birden fazla hazır SMS metni düzenleme imkânınız da bulunur. Böylece hasta sahiplerine, işlem türüne ve aktarılmak istenen konuya göre farklı detayları içeren iletiler gönderebilirsiniz.
 • SMS Entegrasyonunda Sorun Yaşama Durumunda Ne Yapabilirim?
  Klinik SMS atma entegrasyonunda sorun yaşama durumunda iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde görüş bildirme formu, telefon numarası ve online destek adresi olmak üzere farklı iletişim yolları yer alır. Söz konusu kanallar üzerinden destek ekibimize ulaşarak sorularınıza en kısa süre içinde yanıt bulabilirsiniz.

BulutVet ile SMS Süreçleriniz Kontrol Altında

BulutVet’i kurulum işlemleriyle uğraşmadan hemen kullanmaya başlayın, SMS yönetimi gibi özelliklerden 14 gün boyunca ücretsiz yararlanın!

14 Günlük Denemeyi Başlatın