Veteriner Klinik Yazılımları

Tarih : 29.07.2020 | Kategori: bulutvet
Veteriner Klinik Yazılımları
Küçük dostlarimiza her an yaninda olan hekimlerimiz için veteriner hasta takip uygulamasi hayati önem tasimaktadir. Veteriner yazilimlari sayesinde hastaya ait bilgiler, randevular kolayca kayit altina alinabilir ve raporlamasi yapilabilmelidir.

Veteriner hekimlerimiz, bulutvet veteriner hasta takip uygulamasi ile hastalarini takip edebilir, randevu ve raporlamalarin olusturabilirler.

Bulutvet veteriner hasta takip sistemi, siz hekimlerimizin yogun geçen is gününüzde sizlere kolaylik saglamaktadir. Bulutvet ile kolayca hasta sahibi ve randevu bilgilerini saklarken ayni zamanda hasta sahiplerine dostlarimizin randevu bildirimini otomatik olarak hatirlatmasini yapmaktadir. Yapmaniz gereken tek sey onlar için bir randevu olusturmaktir.

Bulutvet Veteriner Hasta Takip Sistemi için ekstra lisans ücreti, yillik bakim ve yeni gelen özellikler için ekstra ücret ödemezsiniz.

Veteriner Programimiz sürekli yenilenmektedir. Sizlerde bulutveti 14 gün boyunca ücretsiz sekilde deneyip, programimiz hakkinda detayli bilgi almak istiyorsaniz 0(216) 599 04 18 no’lu telefondan ulasabilir veya whatsapp destek hattimizdan bizlerle iletisime geçebilirsiniz.

Sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekten mutluluk duyariz.

Kurulum Gerektirmeyen Bulut Veteriner Programı

14 günlük ücretsiz deneme süresince tüm özelliklerimizden ücretsiz faydalanın.

14 Gün Ücretsiz Deneyin