Sms Için Entegrasyon Saglanan Firmalar

Tarih : 2.02.2020 | Kategori: bulutvet
Sms Için Entegrasyon Saglanan Firmalar
Bulutvet ekibi olarak kullanicilarimiz için her zaman en iyisini istiyor ve bu dogrultuda kendimizi gelistiriyoruz. Kendimizi gelistirirken kullanicilarimiz için en iyi oldugunu düsünüp test ettigimiz 8 SMS firmasi ile entegrasyonumuzu sagladik. Sms hizmeti alabilmek için tek bir firmaya bagli kalmadan tercihi sizlere biraktik. SMS entegrasyonu sagladigimiz firmalarin listesi su sekildedir;

1-VATAN SMS


Firma TOPLU SMS HIZMETLERI kapsaminda 2009 yilinda Istanbul'da kurulmustur. Her geçen gün sisteme ek özellikler ekleyen firma, 2016'da maksimum 3 saniye SMS ulastirma rekoruyla rakiplerine fark atmis, 2017'ye gelindiginde ise müsterilerine pratik kullanim imkani sunan Plus Panel sistemini entegre ederek sektöründe öncü olmustur. "Her Müsteri Özeldir" prensibiyle yoluna devam eden VATAN SMS her müsterisine bir temsilci tayin ederek, en kisa sürede islemlerinizin çözümüne odaklanmistir. Bizim uygulamamizi kullanan her müsterimize Vatan SMS’i tercih etmeleri durumunda anlasmamiz geregi müsterilerimize özel tüm paketlerde Seçilen paketin “%10'u kadar” hediye edilmektedir. Tek yapmaniz gereken vatan sms kayit asamasinda kampanya kodu kismina “BULUTVET” yazmaniz yeterli olacaktir.

Web Site Adresi : https://www.vatansms.com

2-BULUTFON

Bulutfon Telekomünikasyon AS kobilerin VoIP telefon, faks, toplu SMS, sanal santral, CRM & ERP gibi yazilimlarla telefon santrali entegrasyonu, gelistiricilere yönelik API, webkancalari gibi iletisim ihtiyaçlarini bulut teknolojilerle çözmek için 2013 yilinda Pamukkale Üniversitesi Teknokentte kurulmustur.

Web Site Adresi : https://www.bulutfon.com

3- VERIMOR


2008 yilinda Verimor Telekomünikasyon Ticaret Limited Sirketi ünvaniyla kurulan sirket, Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu (BTK) tarafindan Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansi ile yetkilendirilerek telekomünikasyon alaninda alternatif telekom operatörü olarak faaliyet göstermeye baslamistir. Verimor Telekom, bireysel ve kurumsal müsterilerine sabit telefon, toplu sms hizmeti vermenin yani sira müsterilerine santral çözümleri de sunmaktadir.

Web Site Adresi : https://www.verimor.com.tr

4-ILETI MERKEZI

kurumsal firmalarin ihtiyaçlarini karsilamak için kolay kullanilabilen, hizli çalisan ve modern bir arayüz ile tasarlanmis, yüksek performansli, güvenli ve kaliteli toplu mesajlasma hizmeti sunan, bulut tabanli bir iletisim platformudur. Sundugu bütün ürün ve hizmetler, yazilim ve telekomünikasyon alanindaki genis tecrübeye sahip olan eMarka Iletisim bünyesindeki, uzman ekip tarafindan Istanbul'da tasarlanmakta ve gelistirilmektedir. Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu (BTK) tarafindan verilen Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansi ile yetkilendirilmistir.

Web Site Adresi : https://www.iletimerkezi.com

5-BIZIM SMS


Tüm müsterilerine on binlerce mesaj trafigine alt yapi saglayan Bizim SMS, müsteri memnuniyeti odaklidir ve isinize deger yaratmak için çalismaktadir. Yüksek yazilim gücü ve müsteri hizmetlerimiz ile kurumunuzun ihtiyaçlarini çözmek için yaninizdadir. Bizim SMS sitesi araciligi ile personelinize, müsterilerinize, üyelerinize, ögrencilerinize vb. listelerinize haber vermek istediginiz her konuyu SMS olarak gönderebilirsiniz. Bizim SMS firmasinin amaci toplu mesaji kullanan bütün kitleye en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermektir.

Web Site Adresi : http://www.bizimsms.mobi

6-EKO MESAJ

Türkiye piyasasinda genç, dinamik, ciddi ve lider bir Mobil iletisim sirket. 2004 yilindan bu yana hizmet vermektedir. Azerbaycan'dan Avusturalya'ya, Fas'dan Çin'e bir çok ülkeye uzanmis durumdadir.

Web Site Adresi : https://www.ekomesaj.com.tr

7-NET GSM

Netgsm 2009’dan beri hizmet veren bir firmadir. Su anda 115.000’den fazla abonesi mevcuttur. Çözüm odakli destek birimi, kullanici dostu, avantajli fiyatlar, arayüzü ve tüm hizmetler tek panel tek fatura ile abonelerimiz eski ve çözüm karmasasinda kalan eski operatörlerini birakarak ailemize katildilar.

Web Site Adresi : https://www.netgsm.com.tr

Kurulum Gerektirmeyen Bulut Veteriner Programı

14 günlük ücretsiz deneme süresince tüm özelliklerimizden ücretsiz faydalanın.

14 Gün Ücretsiz Deneyin